SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Reklama

Logo OS

Navštivte naši poradnu v OLOMOUCI:
Poradna pro osoby se zdravotním znevýhodněním
Tel. 587 406 126, 774 724 877, olomouc(a)iporadna.cz
Skype: poradna.pro.ozz

AKTUÁLNĚ

Nová kniha:
Život není náhoda

Urban, Hal
Autor bestselleru To nejdůležitější v životě probírá ve své další knize 15 klíčových témat, která mají obohatit život tak, aby byl žit vědomě a naplněně. Život pro něj není dán náhodou, ale volbou. V každém okamžiku se můžeme svobodně rozhodnout a je jen na nás, zda jsme takovou volbu schopni pro naše budoucí štěstí uskutečnit. K tomu, abychom na to byli připraveni, slouží právě tato kniha. Urban hájí ctnosti, jako je pokora, trpělivost, odvaha, odpuštění…, nezbavuje je jejich vážnosti a důležitosti, ale plní je velmi živým, a přesto nebanálním obsahem. Hal Urban je pedagog a psycholog, oceňovaný vyučující jak na středních, tak vysokých školách. Po úspěchu knihy To nejdůležitější v životě se stal uznávaným odborníkem na témata spojená s pozitivní psychologií, výchovou a kvalitou života. Ukázku z knihy a více informací najdete na www.portal.cz

NAŠE ANKETA

Víte o možnosti dostávat novinky z těchto stránek?www.iporadna.cz/prihlasittydenik
Ano, novinky již dostávám 32%
Ano, nemám zájem 2%
Ne, ale přihlásím se 61%
Ne, nemám zájem 5%

NOVÉ ODPOVĚDI

NEJČTENÉJŠÍ ČLÁNKY

NOVĚ V DISKUZI

Nové články

Dotazy pro lékaře na iPoradna.cz pic/article/thumb/29782.jpg 28. 07. 2021 09:20 - InternetPoradna.cz - I když si vážíme Vašeho zájmu o odpovědi na dotazy s lékařskou tématikou, doporučujeme, pokud trpíte přetrvávajícími zdravotními obtížemi, abyste se přednostně obrátili na svého ošetřujícího lékaře, případně na lékaře – specialistu ve svém okolí. Internetové poradenství týkající se lékařských otázek je nutné považovat vždy pouze za orientační a nelze jím nahrazovat diagnostické postupy ani jiný typ lékařského vyšetření. Na dálku totiž nemůžeme posoudit Vaše obtíže ve všech potřebných souvislostech.
Jaké jsou mýty o invalidním důchodu? 15. 07. 2021 09:24 - InternetPoradna.cz - Finance.cz - V Česku jsou vypláceny invalidní důchody prvního, druhého a třetího stupně. Ohledně přiznání invalidního důchodu, jeho pobírání v čase a zaměstnání invalidních důchodců panují v praxi určité nejasnosti. Podívejme se na některého z nich.
Senioři začínají být v online světě jako doma 31. 05. 2021 10:58 - InternetPoradna.cz - i-Senior.cz - Lidé v důchodovém věku jsou v dnešní době mnohem aktivnější, než by si mohl kdokoliv z mladších generací myslet.
On-line výzkum násilí na lidech se zdravotním postižením 27. 05. 2021 10:21 - InternetPoradna.cz - In IUSTITIA - Organizace In IUSTITIA spustila výzkum násilí na lidech se zdravotním postižením. Pomocí online dotazníku chceme zjistit, jak často se lidé s postižením setkávají s násilím, s jakými formami násilí se setkávají nejčastěji, jestli napadení oznamují policii a jaké dopady na ně násilí mělo.
Sportovní klub vozíčkářů Praha vyzývá všechny sportovce ke společnému běhání či 25. 05. 2021 08:44 - Helpnet.cz - Sportovní klub vozíčkářů (SKV) Praha se rozhodl připojit k dalším neziskovým organizacím a propojit sportování hendikepovaných i nehendikepovaných sportovců. Prostřednictvím virtuálního běhu připravil pozvánku do přírody spojenou s radostí z pohybu.
Zřizování vyhrazených parkovišť pro osoby se zdravotním postižením 20. 05. 2021 08:48 - Helpnet.cz - V minulém roce ombudsman zveřejnil výzkum týkající se vyhrazeného parkování, jehož výstupy byly následně zveřejněny a prezentovány na kulatém stole.
Vojta a jeho síla hlasu 28. 04. 2021 09:00 - InternetPoradna.cz - Vozíčkář.com - Vojta je mladý muž, který miluje moderní technologie. Má však také těžký tělesný hendikep. Pomoc potřebuje při všech činnostech. Ovládat počítač se učí sám, svým hlasem.
Startuje Maraton s roztroušenou sklerózou – covidu navzdory 17. 03. 2021 11:15 - Helpnet.cz - Jógu, pilates nebo chůzi po venku – to vše si vyzkouší účastníci letošního 24hodinového Maratonu s roztroušenou sklerózou (MaRS). Jubilejní 10. ročník startuje v pátek 19. března v 17 hodin a potrvá až do soboty.
Nakupujete on-line? Můžete tak podpořit některou neziskovku 01. 03. 2021 10:32 - Helpnet.cz - Už téměř 1800 e-shopů spolupracuje s portálem GIVT.cz. Pokud návštěvníci zamíří na vybrané internetové obchody z tohoto portálu, pár procent z případného nákupu půjde na jimi vybranou organizaci.
Senior Pointy pomáhají s registrací k očkování 25. 01. 2021 09:58 - Helpnet.cz - Senior Pointy se houfně zapojují do pomoci seniorům. Procházejí s nimi krok po kroku proces registrace k očkování proti covid-19.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .