SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Přehled článků v tématu

Bílý povlak na jazyku – co je to a jak se ho zbavit? pic/article/thumb/29786.png 28. 07. 2020 13:48 - z.s. iPoradna - U lidí není samozřejmostí, nebo běžnou praktikou vypláznout jazyk a trochu detailněji ho prozkoumat. Je to škoda, protože by se o svém zdraví mohli hodně dozvědět. Jazyk je skutečným obrazem toho, v jakém stavu se naše orgány nacházejí a který z nich trpí nejvíce. Dnes se budeme věnovat bílému povlaku, který se tvoří na celé ploše jazyka, nebo jen na jeho kořeni.
O příspěvek na mobilitu si musí většina příjemců znovu požádat 29. 12. 2015 12:00 - Helpnet.cz - Lidé, kterým Úřad práce ČR přiznal v letech 2012 a 2013 příspěvek na mobilitu, si musí po 1. 1. 2016 podat novou žádost o tuto dávku. Platnost nároku na příspěvek končí těmto osobám 31. 12. 2015. Žádost musí klienti ÚP ČR doručit mezi 1. 1. – 31. 1. 2016. V případě, že ji podají dříve, úřad bude muset z důvodu duplicity toto řízení zastavit. Pokud to bude později, nevznikne nárok na dávku už od ledna.
Onemocnění motoneuronu MND, varianta progresivní svalové atrofie PMA 24. 03. 2014 13:55 - z.s. iPoradna - Vážení návštěvníci, před nedávnem se na naši organizaci obrátil klient, jehož tatínek trpí onemocněním motoneuronu (MND) varianta progresivní svalové atrofie PMA. V České republice není známa žádná účinná léčba ani lék. Od klienta jsme obdrželi odkaz na článek (viz níže), kde se hovoří o léku na tuto chorobu.
Motoneuron disease 24. 03. 2014 13:54 - z.s. iPoradna - Dear visitors, the client, whose father suffer from the motoneuron disease (MND), the progressive muscular atrophy variant PMA, contacted our organization a few days ago. In the Czech Republic, there is no effective treatment or cure. From this client we received the link with an article (which is below), which discuss about the cure for this disease. The client would like to see:
Motoneuronenerkrankung (MND) – die Variante der progressiven Muskelatrophi 24. 03. 2014 13:54 - z.s. iPoradna - Sehr geehrte Damen und Herren, Unsere Organisation ist im Kontakt mit einem Klient, desse Vater an der Motoneuronenerkrankung (MND) – die Variante der progressiven Muskelatrophie PMA leidet. In der Tschechischen Republik ist keine bekannte, wirksame Therapie oder ein Medikament. Wir sind von dem Klient einen Link auf einen Artikel (siehe unten) erhalten. Im Artikel spricht man vom Medikament auf diese Krankheit.
Život bez hranic: Žena se potápí i se svým invalidním vozíkem 05. 09. 2012 11:18 - Novinky.cz - Sue Austinová z anglického hrabství Devon je od roku 1996 upoutána na invalidní vozík. I přesto žije plnohodnotný život. Se svým speciálně upraveným vozíkem se dokonce i potápí. Na výrobě unikátního vozíku vhodného pro potápění se sama podílela. Podvodní
První příručka o bezbariérovém cestování v ČR 06. 01. 2012 14:00 - z.s. iPoradna - Unikátní Příručku o bezbariérovém cestování vydal realizační tým projektu ATHENA na cestách. Užitečné informace o problematice bezbariérového turismu a cestování s hendikepem zde naleznou nejen poskytovatelé služeb v cestovním ruchu, vzdělávací zařízení, ale i orgány státní a veřejné správy a neziskové organizace. Jedná se o první českou publikaci, která se komplexně věnuje tématu bezbariérového cestování a poskytuje nezbytné informace všem, kteří se přístupným cestovním ruchem zabývají.
Změna u Českých drah - zvýhodnění držitelů průkazů ZTP a ZTP/P 21. 12. 2010 12:18 - Sklenářová Kristýna, Mgr. - Změna u Českých drah - zvýhodnění držitelů průkazů ZTP a ZTP/P Dnem 12. prosince 2010 vstupují v platnost nové Smluvní přepravní podmínky Českých drah. Byla akceptována iniciativa SONS přijetím ustanovení, které umožňuje držitelům průkazů ZTP a ZTP/P zakoupení jízdního dokladu (jízdenky) ve vlaku i při nástupu v "obsazené" stanici bez manipulační přirážky. Jízdenku lze tedy zakoupit u průvodčího za hotové i "předplacenou" In - kartou. U vlaků kategorie SC s povinnou rezervací místa tuto službu pochopitelně využít nelze.
Žihadlo 2010 zná vítěze 24. 11. 2010 13:17 - Helpnet.cz - Vítězi čtvrtého ročníku soutěže o nejlepší veřejně prospěšnou reklamní kampaň se staly Diakonie ČCE, Celé Česko čte dětem, společnost Člověk v tísni aobecně prospěšná společnost Startujeme. Cenu Žihadlo 2010 za nejlepší reklamní kampaň s veřejně prospěšnou tematikou získala během včerejšího slavnostního vyhlášení v kategorii tištěné reklamy Diakonie ČCE za kampaň "Otevřeno seniorům" (reklamní agentura Thamesdown).
Jak se natáčel film Mě přinesl čáp 03. 05. 2010 10:33 - Dobromysl.cz - Znáte ten fantastický pocit, když se něco hezkého podaří a vy chodíte a usmíváte se na celý svět? Tak přesně tak jsem se cítila já, když jsem se dozvěděla, že DVD s filmem Mě přinesl čáp, míří mezi natěšené diváky. Neuplynul ani rok, kdy jsem psala

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .