SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Proč musíme přemýšlet

Jenom nás to ničí...

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset devadesát tři
číslicemi:
 


26. 07. 2010 11:32: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@iporadna.cz)
Dobrý den,
příspěvek jsem smazala, protože se mi zdálo, že se v něm vyjadřujete negativně k práci odborníků. Je ale možné, že jsem to tentokrát neodhadla zcela správně.

Pokud ho vložíte znovu a nebude proti pravidlům těchto stránek, nesmažu ho.

Děkuji za pochopení.
Andrea Rakušanová
26. 07. 2010 10:50: cháron ()
Mohu se zeptat proč byl neškodný (spíše pomáhající) text smazaný???
21. 07. 2010 17:42: kikinka ()
jojo, to znám a štve mě to....pořád mě to šrotuje, buď o tom, jak je mi zle, jak nedokážu vstát z postele, že jsem zas na dně...že mi jde mor na duši...pak když už je mi lépe, tak šrotuju, že bych s tím něco měla dělat, co budu dělat, proč jsem se třeba vykašlala na přijímačky, když jsem byla dole, že vlastně jsem tím přišla zase o rok...pak se začínám bát, co budu dělat do budoucna...abych se nemusela pořád bát, přemýšlím nad lidmi, které potkávám, jak se asi cítí oni, proč člověk vždy vstane a pak dopadne, v tomhle období hodně píšu, trochu do filozofie...pak je buď zas dno, nebo hořejšek, a to zas přemýšlím, proč ptáci lítají takhle a ne takhle....že bych chtěla být také tím ptákem,...nebo mravencem a žít v tak velké rodině...Mno teď jsem zrovna dole...třeští mě hlava, bojím se co bude a nevylézám z pelechu a když nakonec vylezu, aby si rodina myslela, že jsem jen unavená, svou práci dělám 5x déle, protože mi hlava pořád šrotuje...a já nevím, co s tím.....je mi z toho ouvej, ale ty myšlenky nejdou jinak zastavit než že se občas zřídím alkoholem a nebo dokonce už jsem občas šáhla po trávě...přitom jsem byla holkou, která tohle vše odsuzovala, ale jiná cesta pro mě nevede:/
01. 07. 2009 18:05: Mumulent ()
Právě protože musíme říkat pravdu, tak proto to tak bolí!
29. 06. 2009 14:57: Blanka ()
Pořád musím přemýšled co bude v budoucnu, jak to zařídím, co musím udělat, jak vše bude, pořád mi to v tom mozku šrotuje, já z toho asi zcvoknu, co mám dělat abych se odreagovala a nemusela na nic myslet
28. 06. 2009 13:15: Mozek ()
Tak si říkám , co ten lidský mozek ještě vymyslý, čeho jsou lidi schopni, jak daleko a hluboko zajdou, co na to říkáte?
27. 06. 2009 18:45: Hlava ()
Proč lidi tolik přemýšlej na co mají mozek?nejradši nepřemýšlet a užívat si,ne pořád tady tolik nešrotujte,nebo se vám převaří mozek:-)
26. 06. 2009 17:32: Andrea ()
Lidi mě bolí hlava, a neám doma ani ibalgin, lékárna zavřená, pošlete mi ho mejlem...
26. 06. 2009 16:45: Forle ()
no jo někdy bych chtěla vrátit čas nazpátek....
26. 06. 2009 16:43: hannah ()
Proč si člověk uvědomí až už je prostě pozdě.Chyby nemůže napravit, třeba nemá možnost se některým lidem omluvit, nemá už to smysl.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .