SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

vysvobození...

volba: žít či nežít tento život

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sedmset čtyřicet
číslicemi:
 


27. 06. 2009 08:02: Jarda ()
To bych úplně souhlasil s tím že lidé ničí planetu, ale né že by si to neuvědomovali, ale oni si to uvědomují dostatečně.
27. 06. 2009 07:37: hannah ()
Ahoj Haanko, když v kamarádech jsem se zklamala, ten nejlepší na kterého jsem se mohla i spolehnout umřel, zvíře mám, dobrovolníka nedělám, ale mám jiné zájmy umění, a nic mě na tom neuspokojuje dostatečně, aby mě to na tom světě bavilo, a koneckonců pořád jsou nějaké katastrofy, momentálně tedˇzase záplavy a pořád a pořád na Zemi něco bude až nezanikne úplně...ale na likvidaci mají úděl lidé, zvířata né...to jen my lidi škodíme třeba si to ani neuvědomujeme, ale je to tak...
26. 06. 2009 15:01: Prášeček ()
Ahoj haanko a jak je najít ty lidi,když má strach z lidí,a když ho všichni opustili a vysrali na něho,a je sám,tak má takové nápady..co dělat,co teď ,zkoušel to už tolikrát vždy upadnul...
26. 06. 2009 14:52: Haanka ()
Myslím, že lepší než nějaká ta pilulka je najít si opravdové kamarády, partnera, pořídit si zvíře, dělat někde dobrovolníka. Pak člověk najde si smysl života. Když se má o koho opřít, dostane sílu a může to táhnout dál. Proč hned utíkat před problémem?
26. 06. 2009 14:35: hannah ()
Ahoj Lukáši, ale ta pilulka by byla určitě lepší...
26. 06. 2009 14:34: Prášeček ()
Ahoj hannah fakt dost ujetý ale zajímavý nápad pro poslance a jejich přípádné vysvětlení proč ještě neexistuje
26. 06. 2009 14:33: LUkáš M. ()
Ahoj Hannah, nevím proč by se měli vzpamatovávat v poslanecké sněmovně, v první řadě byste se měla vzpamatovat vy sama.Tak si místo toho kupte jed na krysy.
26. 06. 2009 14:28: osůbka (forle@seznam.cz)
Ahoj Hannah abych řekla pravdu,tak jsem o tomto taky přemýšlela,a taky by mě zajímalo proč taková pilulka není,jen že takové nápady mám jen když se cítím mizerně,a když se na tím zamyslím když mi je dobře a život si užívám,tak i chápu proč taková pilulka není....ale chápu tvou diskuzi.
25. 06. 2009 19:07: hannah ()
Vysvobození ze světa -volba: žít či nežít tento život: Že by mohla být možnost pro ty co už tady nechtějí být a nebaví je život, zajít si do lékárny pro pilulku třeba za doplatek 10,-Kč, a měl by to bezbolestné a rychlé. Protože přeci nemůžou člověka nutit k tomu aby tady na tom světě byl, když už ho to nebaví, nebo je opuštěný tak tu nechce být, nebo je vážně nemocný a hodně ho to zmáhá tady přežívat.Že by se třeba v poslanecké sněmovně vzpamatovali a daly zákon tohoto vysvobození.Už by bylo načase...

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .