SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

komunikace

reakce na problemy e vztazich

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto
číslicemi:
 


18. 02. 2009 13:53: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobrý den alexandro,
děkujeme za Váš příspěvek. Je dobře, že hledáte pro sebe pomoc. Z toho co píšete, vnímám, že je toho na Vás moc a že jste na všechno sama.

Tato sekce diskuse slouží jako prostor k sdělování názoru mezi návštěvníky, proto nevím zda se Vám někdo ozve. Ale může se to stát. Pochopila jsem, že nemáte dobrou zkušenost s psychology. My nabízíme možnost v sekci "zadat dotaz" napsat dotaz, který se týká vedle jiných i potíží při navazování mezilidských vztahů. Na ten Vám odpoví redaktor, např. psychog nebo psychiatr. Můžete si také přečíst již zodpovězené dotazy, v nichž se tazatele svěřovali s podobnými těžkostmi. Najdete je v oblasti: Psychologické poradenství zadáním klíčových slov např.: sebevědomí, sebepřijetí, deprese, navazování vztahů, atd.

Můžete ještě na těchto stránkach využít služeb E-linky, kde je možné si prostřednictvím chatu, kde budete jen Vy, popovídat s pracovnikem linky důvěry. Odkaz je: www.elinka.internetporadna.cz. Pomoc lidem do 26 let nabízí i Krizové centrum pro děti a mládež Spondea. Číslo ICQ je: 260-321-915, www.spondea.cz, email: krizovapomoc@spondea.cz.

Moc Vám přeji, abyste našla někoho, kdo Vám bude naslouchat, ukáže cesty jak dál a také více dobrých lidí okolo.
Andrea Rakušanová
14. 02. 2009 21:48: alexandra ()
prosim pomozte mi niekto,neviem sa zaradit do spolocnosti,nemam ziadne sebavedomie a vsetko si velmi pripustam a porovnavam sa s ostatnymi. casto myslim na sebevrazdu aj ked nechcem. hladam niekoho kto by sa o to zaujimal a pisal by si so mnou..mam pocit ze tento svet tu nie je pre mna alebo ja nie som pre tento svet. som ticha,nespolocneska,mam 19 a este som nemala partnera.neustale sa podcenujem a skoro kazdy den placem.stracam kamaratov a pomaly aj rodinu. neznasam vianoce ani valentin, ziadne rodinne oslavy. myslim si ze som tucna, ako 12 rocka som mala anorexiu ale nikde som sa neliecila. so psychologmi mam velmi zlu skusenost preto by som si radsej s niekym iba pisala..pomoc:(

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .