SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na jsme@iporadna.cz.

Sexuální zneužívání dětí

proč se o tom nemluví?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: pětset šedesát osm
číslicemi:
 


08. 03. 2021 14:06: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (andrea.rakusanova@internetporadna.cz)
Dobrý den Dendo,

je moc dobře, že v takové situaci pro sebe pomoc. Určitě si ji zasloužíte. Asi nejdůležitější by mohlo být vyhledat pomoc odborníka, který tomu rozumí, může Vám poskytnout podporu a rady co v této situaci dělat, kam se obrátit. Posílám některé kontakty:
Linka důvěry STŘED, Tel.: 775 223 311 nebo 568 443 311
E-mail: linkaduvery@stred.info.
Web: www.stred.info

SPONDEA, o.p.s.
Telefon: 541 235 511 (non stop krizová telefonická linka)
608 118 088 (non stop mobilní linka, možno volat, psát sms)
E-mail: krizovapomoc@spondea.cz (non stop internetová poradenská linka a internetová linka důvěry), www.spondea.cz

Linka bezpečí
Číslo 116111 je možné vytočit z mobilního telefonu i z pevné linky kdykoliv během dne i v průběhu noci
E-mail: pomoc@linkabezpeci.cz, www.linkabezpeci.cz
www.linkabezpeci.cz/sluzby/chatuj-s-nami/ -chat

Na stránkách iPoradny také nabízíme chatovou službu na: https://www.elinka.iporadna.cz/

Výše uvedené kontakty jsou služby pro lidi ve Vaši věkové kategorii a mají z zkušenost s tím, jak pomoci, poradí co dělat a na koho se obrátit přímo.

Přeji hodně sil, a kdybyste ještě něco potřebovala, ozvěte se

Andrea Rakušanová, iPoradna.cz
07. 03. 2021 00:59: Denda (fojtikova.denisa@email.cz)
Dobrý den. Chtěla bych se s něčím svěřit. Prosím neodsuzujte mě, je to pro mě dost citlivé téma.
Takže začalo to když mi umřela mamka. To mi bylo 10. Bydlela jsem asi do 12 u táty, ale ten si našel moji nevlastní mámu, která mě podle sociálních pracovnic psychicky týrala ( ale to teď není podstatné) pak jsem se přestěhovala ke starší sestře. Mela vlastní rodinu. Manžela a tři syny. No a tak ve 14 když jsem začala jít do puberty tak jsem si všimla náklonnosti segry manžela ke mě. Pamatuji si ze když jsem přišla z venku tak doma byl jen segry manžel. Začal mi sahat na zadek. Nebrala jsem to tak, protože mi to nepřipadalo divny a byl to jen zadek. Postupně se to začlo zhoršovat. Začal mi sahat na prsa a i mezi nohy. Kolikrát mi sundaval i podprsenku. Já jsem se bránila. Kopala, křičela ale neubránila jsem se ( naštěstí se mnou neměl pohlavní styk). No a když jsem řekla, ze to na nej řeknu, tak mi vyhrožoval ze mi udělá ze života peklo, ze řekne ze jsem mu kourila za peníze a ze mi nikdo nebude věřit. Ze půjdu do pastaku. Tak jsem radši byla zticha. Sestře jsem to říct nemohla. Ona by mi nevěřila protože jsme mezi sebou měli docela dost problémy... no ale pak to začalo být horší. Začal mě líbat, ukazovat svoje přirození a dokonce mě donutil abych mu na nej sahala a přitom mi říkal ze stojí kvůli mě. Vždy to dělal když sestra s detma nebyla doma. Někdy začal i když byli jeho synové doma a to mi vždy zacpal pusu abych byla potichu. Teď mi je 16 a pořád to trvá. Nevím co mám dělat. Mela jsem kvůli tomu v plánu spáchat sebevraždu. Jeden čas jsem se i rezala. Budu rada za všechny rady. Předem děkuji.
27. 06. 2009 08:33: hannah ()
Ahoj je to fakticky hrozné že jsou pedofilové, jsou to hnusní úchyláci, ty děcka za nic nemůžou, a celý život se jim to pak vrací ve vzpomínkách, s těží navazují v dospělosti vztahy...prostě trauma na celý život, já bych těm pedofilům dala šibenici rovnou, než nějaké léčení, to vnih zůstává pořád celý život...ale zajímavé je to že úchyláci jsou vždycky chlapy, že ženské by nic takového nenapadlo...
26. 06. 2009 23:03: osůbka ()
Ty lidi co zenužívají malé děti,bych nejradši nechala oddělat,vím je to hnusný,nic se mi nestalo,nemá žádnou zkušenost,ale neunáším ty zprávy jak otec zneužívá své děti deset let apod.Proč se to nezjistí,takové hnusy a svinstvo co dělají,nenávidím takové lidi,mám na ně vztek,a nic s tím nemůžu dělat,ty děti za nic nemůžou a pak z toho mají trauma dokonce života a nemůžou žít plnohodnotný život,protože se jim vracejí vzpomínky...
16. 11. 2008 15:35: Alena ()
Taky jsem byla od mala zneužívaná a nikdy jsem se kvůli tomu nebyla schopná seznámit s žádným klukem. Všechny snahy o flirtování jsem vždycky zarazila, protože jsem se mi hnusila představa, že by časem došlo na sex. Už jsem byla celkem smířená, že zůstanu sama, když jsem se seznámila s transsexuálem. Teď spolu žijeme a já jsem spokojená, že mám vedle sebe chlapa, se kterým si rozumím a který mi nemůže ublížit, protože jednoduše nemá péro. Skoro se mi ani nechce věřit, že mám takové štěstí a konečně jsem někoho našla. :)
21. 10. 2008 22:59: Myška ()
to lilly:
Ahoj, je otřesné, co dokáží naši blízcí. Chápu, že to cítíš jako svoji vinu, ale nemůžeš vůbec za nic, co se stalo! Mluvila jsi o tom s někým blízkým? Možná by Ti to pomohlo více, než si myslíš. Někdy je lepší to ze sebe dostat, než se s tím užírat sama a hlavně proti tomu bojuj! Držím Ti palce!
A klukům dej čas, vše nemůže jít naráz. Nejdřív si to musíš vyjasnit sama v sobě.
Moc jsem Ti asi neporadila, viď?
20. 10. 2008 12:26: lilly (o.l.e.a.1@seznam.cz)
ahoj jsem ráda, že jsem našla tuto poradnu. potřebuju to dostat ze sebe, ale říct to někomu přímo se stydím. i když už vím, že to nebyla moje vina přesto se vinná cítím, připadám si hnusná, odporná a i kdyz uz me strýc pět let nezneužívá pořád nedokážu nějakému klukovi věřit, že mě nechce jen na to jedno a aby měl s kým manipulovat a nikdy jsem tedy s nikým nechodila. připadám si odstrčená, už nemám ani kamarádky všechny behaji na rande a tak:( poradte co mám dělat? jsem zoufalá
11. 07. 2008 10:49: Ivana ()
To Sara - doufám, že se s tím "přítelem " už nesetkáváte. Jeho jednání při hlídání syna nepochopím( proč ho svěřoval cizímu - navíc tomu,o kterém ví, jaký je z vlastní zkušenosti). To se takto chtěl pomstít za sebe nevinnému klukovi?Do nebe volající nezodpovědnost. Slušně bych řekla, že snad už bývalý přítel je strašně zlý!
25. 06. 2008 20:04: stigi (stigmatized.mind@seznam.cz)
to violated:
ahooj, narazily jsme na sebe na helpu:

to marie: jj, otcove, dedove i strycove jsou svine... nikdy nebudu mit zadny vztah

to sara: to je desny. jak mohl dopustit nechat s nim dite, kdyz ho znal. je mi to lito. soudy jsou dlouhe a krute, muzete pozadat o pomoc bily kruh bezpeci. jsou v tom dobri, umi podporit, poradit, maji jmeno... hodne sil tobe i tvemu synkovi. snad se to na nem moc nepodpsalo, at je i nadale spokojeny
25. 06. 2008 09:16: Marie ()
pokud neni možnost , šance k jeho spravedlivému trestu , pokuste se ho alespoň znemožnit společensky , mluvte o tom se svými přáteli jeho spolupracovníky , rodinou ... vy ani váš syn ( přítel )se nemáte za co stydět , možná , že už takhle ubližuje dalšímu dítěti , myslím , je čas prolomit tohle tabu , zveřejněte jeho jméno na internetu , určitě se někdo pozastaví a snad i pomůže ?

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .