SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

trošku zvláštní otázka

PÁNOVÉ, prosím pouze Vy - napište svůj názor na...

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: čtyřista sedmdesát devět
číslicemi:
 


18. 03. 2008 23:47: lklklklk ()
Julinko, protože je srab a nechce se rozhodnout. Když vlítne do vztahu s tou druhou, bude mít spoustu problémů, manželka bude vyvádět, pak mu dá nůž na krk a on se bude muset rozhodovat. Teď má svý jistý. Pěkný chvilky s tou druhou, sice bez sexu asi, jak píšeš, asle ten má s manželkou. Sakra, tak co by řešil a měnil? Netrap se a najdi si volnýho chlapa. A přečti si vedlejší diskuzi o milenkách, ta ti asi otevře oči.
03. 10. 2007 16:58: julinka ()
nikdo mi neodpoví??
17. 08. 2007 17:19: julinka ()
Zajímal by mě názor mužské strany na jednu věc:muž je ženatý a nechce si rodinu rozbít.Líbí se mu jedna žena, už je to dlouho,hodně měsíců,rád si s ní povídá a taky to mezi nimi opravdu hodně jiskří...občas se i políbí,ale jak cítí, že by podlehl,zas na pár týdnů zmizí.Nic spolu neměli.Ale pořád za ní chodí. Ta žena se hodně trápí a on to určitě musí vědět.....proč to tedy dělá??
15. 10. 2006 23:30: lalala ()
Ale ne...to už je dávno v pohodě, byl na mně nepříjemnej týden, a už zas chodíme na ty dvě tři kafe týdně. Spíš jsem chtěla najít otázku PROČ se tak zachoval, CO se stalo, když já v tom fakt nevidím nic tragického, ne JAK to řešit.
15. 10. 2006 18:18: joska ()
Tak v tom případě nevím.TAk ho zkus nechat odležet, a ozvi se mu až příští nebo přespříští týden se slovy, že bys mu to chtěla vynahradit, nebo jestli je to možný, tak se stav rovnou u něj doma.A buď se ho zeptej jestli by někam nezašel, a když by nešel tak se ho napřímo zeptej proč se urazil a že Tě to moc mrzí, že si prostě neodhadla situaci
15. 10. 2006 01:54: lalala ()
Josko, díky za názor. Ale já s ním nemám někdy jindy za měsíc. Psala jsem, že se vídáme několikrát týdně!!! Není to takovéto někdy si zavoláme, tj. nikdy. O to mi právě jde!!!! On podle mně neadekvátně reagoval právě tím, že se vídáme fakt hodně často a já prostě jednou nenaběhla, zrovna, když on chtěl. A pak byl uraženej!
14. 10. 2006 21:29: joska ()
A Ty se divíš?Ta jeho rekce mi nepřijde neadekvátní.Mě když někdo odmítne poněkolikátý v řadě za sebou pozvání, tak taky ztrácím hlavu a náladu jakbysmet.Zní to pro mě(takže pro něj asi taky) jako kdybys řekla: Nejdu s Tebou prostě nikam, ale jen Ti to říkám nepřímo, oklikou.Muž přemýšlí asi takle: Kdybys chtěla a měla zájem, tak si čas najdeš vždycky!Já takle přemýšlím.Možná jsem v tvých očích divný, to chápu.Má pocit, že Tě ztratil, nebo alespoň důvěru a už to nebude takové jako dřív.Nemáš taky takové pocity?Mě se totiž stalo něco podobného co Tobě lalalo.Chtěl jsem s tou kamarádkou mluvit osobně, do telefonu mi to přišlo nevhodný.Chtěl jsem si nechat poradit, jestli mám určitou věc vyřešit tak či onak a jak by se ona zachovala v mojí situaci.A místo toho jsem se jen dozvěděl, že nemá čas, že má návštěvu a nejde to, a že někdy jindy.To někdy jindy je už měsíc, takže mě zklamala.Chceš dneska někomu věřit?Jestli jo, tak si připrav silný nervy a hodně peněz na hledání nových přátel.Možná je to co jsem napsal moc syrový, ale myslím si že to tak má být a
nechci to balit do pozlátka. Toť můj názor.Jinak asi s tím navštívím psychologa a budu doufat, že mě nezavře do blázince :-) .Měj se a hodně štěstí přeji.
28. 09. 2006 00:49: lalala ()
Taky mám dotaz na pány. Taky mám kamaráda, o je pro mne nejlepší "kamarádka", ale sám mně asi taky bere trochu jinak,. myslím, že je do mně zamilovaný, i když ví, že s ním nikdy chodit nebudu. Je mladší než já, beru ho fakt jako mladšího brášku nebo kamarádku. Nedávno v pátek jsme se domluvili, že zajdeme NĚKDY O VÍKENDU na kafe, takhle chodíme na kafe tak dvakrát až třikrát týdně. Jenže já v sobotu nestíhala, jela jsem k mámě, vezla jsem ji z nějakého srazu její školy, přijely jsme v noci. V neděli mi pak volal, kdy že přijedu do města a půljdeme na to kafe. Bylo krásně, seděly jsme venku s mámou na zahradě, užívaly si neděli, povídaly si, máma měla navíc narozeniny... Takže jsem mu řekla, že přijedu až pozdě v noci a kafe necháme na jindy. Za tři dny následoval velmi nepříjemn telefonát, že měl problémy a potřeboval se vypovídat (není to pacient žádn kliniky, jen měl blbou náladu) a já že jsem se na něj vyflákla, takže on se odteď začne chovat stejně. Přitom mi ani neřekl, že mu je mizerně a že si chce popovídat, netušila jsem, že není v pohodě. Když jsem se mu snažila vysvětlit, že jsem se viděla s mámou po dvou týdnech, ještě jen na půl víkendu, když se jí to v sobotu protáhlo, a navíc, že měla narozeniny,skoro mně nenechal domluvit a řekl, že jsou to jen výmluvy... Moc mně to mrzí, ale myslím, že snad není takový problém odložit kafe o den. Mimochodem, to jsem mu navrhla, že půjdme druhgý den. Prý nemá čas. Tak v úterý - taky nemá čas. Tak ve středu? Taky nemám čas! Myslím, že jsem se zachovala správně, ano, dala jsm přednost mámě, která bydlí jinde, před kamarádem ze stejného města. Trápí mně, že je naštvanej, ale zároveň jsem naštvaná taky, protože mi jeho reakce přijde poněkud neadekvátní, zvlšť, když jde o vzdělaného člověka, kterému je 30 let... Prosím, napište, co si o tom myslíte vy? Díky. Vaše lalala
17. 08. 2006 13:04: Janka ()
Díky všem:-)
Slibuji, že se budu snažit...;-)
16. 08. 2006 17:33: Peru ()
Drzim palce, urcite to zvladnes. Rozhodne ale nema smysl se utapet v tom, jake by to mohlo byt, kdyby... Nektere veci prichazeji a odchazeji a ma to tak v zivote byt. Clovek potrebuje neco ztratit aby neco jineho ziskal - zni to jako fraze, ale neco na tom je. Zkus se soustredit na neco jineho - konicky, zajmy atd. A priste az budes mit fajn kamarada zkus rozmyslet a hlavne konat driv nez po letech, melo-li by to smysl s nim jit do vztahu.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .