SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

PSYCHOPATICKÝ SOUSED

jak zatočit s tím, kdo vám znepříjemňuje život v bytě

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě osmdesát sedm
číslicemi:
 


29. 08. 2019 22:56: jalanecek21 (jalanecek21@seznam.cz)
Dobrý den,prosím o radu.
Bydlíme s manželem dcerkou 19 měsíců v podnájmu.
Dole v patře bydlí soused a jeho mama a slovne nás napadají.Většinou,když je manžel oeyč (jezdí kamionem).
Soused mě nadáva do pí.,spiny,ze nas odsud dostane,zabije nám psa atd.
Rikaji nam co mame a nemame delat.Jeden cas chpdil i s basetbal.palkou a cekal az vyjdeme ven,aby nam zabil osi.Nahlasily jsme to na policii,tehdy mu domluvily.Dnes me ale zatarasil cestu z bytu ze nebudu chodit kolem neho,protoze pry neuklizim.
Slovne me bapadl.Helikoz jsem v 10 tydnu tehotenstvi potrebovala bych klid.Nyni jsem mimo byt u rodicu.Bojim se ho dnes jsem zavolala i policii a bude se to resit jako prestupek.
Poradite jak dal uz fakt nevim,co delat.Dekuji
18. 05. 2019 23:20: Bodlak (harmacek14@seznam.cz)
dobry den pokracovani zahrada ,pracuji na zahrade,manzelka ze zdravotnich duvodu nemuze,nikoho si nevsimame,jen zdravime kolem douci,obcac se zeptaj co pestujem sazime,a ptaji se i na soukromí,aby mela sousedka drby,nebavime se o nasem soukromí,onikom se nebavime,delame si to svoje,a to lidi moc neberou kdyz onekom neco nevy,obcas maji hlasky na mou zenu kdys nejsem u toho,jsou to nehezky slova,a manzelka prijde domu spatna,a smutna,jak se branit vuci recim a naschvalum,dekuji
18. 05. 2019 22:59: Bodlak (harmacek14@seznam.cz)
Dobry den mame 10 let se sousedy spatny skusenosti,dlouho nic a pak zaze nejaky problem,vzdy gdyz soused chodi nenapedne kolem nasi zahrody s kocarkem nebo sece travu,prijde jeho manzelka ze se ji neco nelibí at to zmenime,dyktuje nam co muzem pestovat na zahrade a co ne,pomalu ani nepozdraví,drbe nas ,coš to by jsme se zenou skously,ale je to uz moc,mají psa a ten vnocu furt steká nerikame jim ze nam to vadi,neradi vedem boj snekym zena to tezce snasí,je to moje matka tereza kazdymu chce pomahat a vraci seji to ve spatnym,zavist nebo nevím,pak se doma kvuli sousedum dohadujeme my,jak se vuci takove zene branit,dekuji
18. 05. 2019 22:41: Bodlak (harmacek14@seznam.cz)
Dobrý den nevíme si s manzelkou rady,se sousedy,chodí za nama z hotovou vecí,furt se jí neco nezda na nasi zahrade,bud ze nam tam roste plevel at ho posekame,ze nechce mít na svích zahonech,pritom zadny plevel na zahrade nemame,a navic ma zahradu pres ulici,zahrada 10.let tam rostla jen trava,smali se nam,ze tam nic nepestujem,a ted gdyz pestujem brambory,kukurici ,i jinou uzitecnou zeleninu,tak maji problem,spise zena souseda,on soused jen prihlizi z dalky,nevime co mame delat,10let jsou kompilikace,a nevsimame si pritoum nikoho,a gdyz rekneme ze ji behaji podkani od nich knam ,na vse rekne nezajima me to,zahradu jse jim nabizeli,nemely zajem,a ted gdyz jsme ji ozivily zmenily nazor,prosim o radu jak se branit dekuji
26. 02. 2019 18:37: Kočička (kocourkovamonika1@gmail.com)
Dobry den potřebuji poradit od roku 2010 bydlím v socialním bydlení mezi romskou populací.Od roku 2016 v tomto objektu dělám domovnici.Od počatku této funkce mi jisty sousedi věčně vulgarně napadají něktěří se už odstěhovaly a boužel se sem nastěhovaly další a další sousedi kteří mě jen napadají pracuji jako pomocná síla ve školní kuchyni.mam tři děti z toho jedno je plnolety a partnera po mozkové mrtvici je invalidní duchodce.Vulgarní napadění mi již zasahuje do soukromého života.mam tady souseda ktery už neví jak mi ještě vice z nepřijemnit život a tuto sobotu mi napadl slovně mého syna syn už naší psichickou situaci nezladnul a boužel po sousedovi skočil a ve vzteku mu nohou rozkopnul přední světlo soused na policii udal že mu syn rozkopal celé auto druhy den soused přišel za mym invalidním přítelem a začal mu povídat jak semnou vulgarní slova může žit a že se diví že ještě žije.přítel bere antidepresiva ale tato situace mu nepomaha v jeho stavu všechno řeším přes urady ale uřad mi tohoto souseda odmítá odstěhovat a proto se obracím na vás děkuji za odpověd
21. 08. 2018 21:08: Barbara (barbara.t@seznam.cz)
Před 3 lety jsem se ze zdravotních důvodů přestěhovala spolu s dcerou a psem z Karvinska na Slovácko.Moc jsem se těšila na skvělé bodré jihomoravany a nový život bez nemocí.Už týden po nastěhování jsem pochopila, že soused na patře je psychopat.Situace během 3 let eskaluje a já jsem nyní v situaci, kdy se bojím vycházet z bytu a dceři se značně zhoršil psychický stav.SVJ tvořené ze 6 domácností,kdy fakticky v domě jsou obydleny 4 byty, mi v mých problémech se sousedem nepomůže, protože aby měli klid, proti psychopatickému sousedu, který zde bydlí nejdéle ze všech a je zde za vůdce,nepůjdou.Jsme tudíž s dcerou vydány napospas neustálým atakům v podobě vulgárních a ponižujících urážek, schválností a neustálým tlakem, kdy soused řeší nesmyslně situace, které jsou jinde běžnou součástí komunitního bydlení.Policie mi nepomůže, nemám to jak dokázat.Odstěhovat se nemůžu, byt jsem koupila na hypotéku, kterou budu splácet ještě 20 let.Měla jsem dokonce infarkt a nejspíš zde umřu dříve než soused, senior, který žije z mé životní energie.Poradíte, jak žít dál?Děkuji.
22. 08. 2017 10:59: pablo (pablosudiko@seznam.cz)
Mám za souseda psychopata,ohrožuje nás svým bojovým psem,který vniká přes jeho plot na naší zahradu,vyhrožuje fyzickou likvidací družce.
14. 06. 2017 21:08: ketim (j.mitek@seznam.cz)
Vážení, soused mne nechce pustit na jeho pozemek k výměně části plotu mezi našimi pozemky. Má na to právo?
Děkuji za odpověď.

ing. Mítek Jiří
Slovákova 4393/2
76701 Kroměříž
tel.:606 698 444
15. 02. 2017 12:14: čumáček (nikolbertoldiova@gmail.com)
Dobrý den
Chtela bych poprosit o radu. Nevim si rady se sousedem, několikrát my osobně vyhrožoval mou osobní likvidací, pořád na mě slovně útočí, dělá naschvál, uráží mou osobu, pomlouvá mě. Mam obavy ze to tak skončí a jednoho dne mě vážně(teď použiji sousedova slova) zlikviduje. Ja osobně si souseda vubec nevšímám a snažím se mu ghybat.
15. 02. 2017 12:13: čumáček (nikolbertoldiova@gmail.com)
Dobrý den
Chtela bych poprosit o radu. Nevim si rady se sousedem, několikrát my osobně vyhrožoval mou osobní likvidací, pořád na mě slovně útočí, dělá naschvál, uráží mou osobu, pomlouvá mě. Mam obavy ze to tak skončí a jednoho dne mě vážně(teď použiji sousedova slova) zlikviduje. Ja osobně si souseda vubec nevšímám a snažím se mu ghybat.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .