SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Zde Vám nabízíme prostor pro vyjádření Vašeho názoru vztahujícího se k některé z našich služeb, popř. jiné podněty a připomínky k naší činnosti. Hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz, dotazy položené zde nebudou odbornými poradci zodpovězeny.

Chcete-li se spojit s jinými čtenáři, vyhledejte diskusi v tématu, které Vás zajímá.

Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na jsme@iporadna.cz.

Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat své vzkazy.

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sedmset čtyřicet devět
číslicemi:
 


06. 02. 2014 11:54: Martina (martina0malinova@gmail.com)
PODĚKOVÁNÍ

Touto cestou ještě jednou děkuji N. Kadlecové za vstřícnost a vyčerpávající odpověď ohledně možností a postupu při řešení soudního poplatku u podání vylučovací žaloby třetí osobou (exekuce).

M.M.
18. 07. 2013 00:03: altona ()
Nevím, jaký má smysl odpovídat na dotazy pouze tím, že člověka pošlete k psychologovi. TADY přece mají být psychologové, kteří by měli zvládnout alespoň v základu poradit, a ne obalit hezkými slovy nicneříkající fráze. Na člověka, který má aspoň trochu vlastního rozumu, to působí až urážlivě, když si nějaký tzv. psycholog myslí, že stačí zopakovat problém a poplácat po rameni. Některé odpovědi jsou inspirující, ale možná byste měli zvážit kvalitu odpovídajících "odborníků". Nic ve zlém.
20. 03. 2012 15:32: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (andrea.rakusanova@iporadna.cz)
Dobrý den Anno,
omlouvám se za pozdní reakci. Sekce "návštěvní kniha" slouží k volné diskuzi návštěvníků a k příspěvkům týkajících se kvality služby. Pokud byste chtěla znát radu odborníka, můžete zadat svůj dotaz v sekci "zadat dotaz". Kromě přezdívky je nutné uvést také region z kterého pocházíte, abychom Váš dotaz případně mohli poslat odborníkovi z Vašeho kraje nebo aby Vám redaktor poradil na koho se můžete v okolí obrátit. Email i region v odpovědích běžny navstevnik nevidi. Nebo nám napište odkud jste a my dotaz vložíme za Vas.

Děkujeme.
S pozdravem, Andrea Rakušanová, operátorka
22. 08. 2011 20:32: beduin ()
V době chatu se mi nezobrazuje žádná místnost. Je to chyba serveru, nebo dnešní linka z nějakého důvodu od 15hod nechatuje?
22. 08. 2011 13:41: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (andrea.rakusanova@iporadna.cz)
Dobrý den beduine,
měli jsme technické problémy na E-lince. Už by to mělo být v pořádku.

Za vzniklé potíže se omlouváme,
Děkujeme za pochopení.
Andrea Rakušanová
26. 04. 2010 10:13: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@iporadna.cz)
Dobrý den.
sekce "návštěvní kniha" slouží k volné diskuzi návštěvníků a k příspěvkům týkajících se kvality služby. Pokud byste chtěla znát radu odborníka, můžete zadat svůj dotaz v sekci "zadat dotaz". Z toho co píšete, by bylo vhodné občanské poradenství. Kromě přezdívky je nutné uvést také region z kterého pocházíte, abychom Váš dotaz případně mohli poslat odborníkovi z Vašeho kraje nebo aby Vám redaktor poradil na koho se můžete v okolí obrátit. Email i region v odpovědích běžny navstevnik nevidi. Nebo nám napište odkud jste a my dotaz vložíme za Vas.

Děkujeme.
S pozdravem, Andrea Rakušanová, operátorka
24. 04. 2010 22:57: karamela47 (hankamazana-1962@seznam.cz)
dobry den,chtela sem se poradit,mam odkoupeny byt, v baraku kde je vice bytu.Ale mam problem z dva z najemniku proste odmitaji udrzovat v cistote spolecne prostory.Este maji psy a ani ponich si neuklizi.Uz sme stoho zoufaly,spravcova je starsi pani a nechce si delat zle,majitel baraku rekl at se dohodnem mezi sebou,ale snazili sme se ,domluva neni mozna je naka moznost jak se branit? predem dekuji mazanova
20. 01. 2010 01:25: Jirka ()
Chtěl bych zde poděkovat pí. doktorce Olze Rutové za odpověď.
Díky, že jste si našla čas odpovědět. Budu se snažit zamyslet se co dál. Třeba podle Vaší rady najdu něco, co by změnilo moje myšlenky na ...
05. 11. 2009 12:24: Jitka (jitpavlatova@seznam.cz)
Chtěla bych moc poděkovat Rutové Olze Phdr.za její pomoc a hlavně za to,že i po zoppovězení dotazu se opravdu zajímala jak to s mým nemocným synem dále vypadá a jak se situace vyvíjí.Dala mi opravdu sílu řešit situaci a pomoci i sobě.Díky Vám paní doktorko!!!! Pavlátová Jitka
07. 07. 2009 13:23: hannah ()
Dobrého dne, přeji, tímto bych chtěla moc a moc poděkovat redaktorům co mi odpověděli na mé dotazy, takže, ještě jednou díky, Hanka.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .