SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Zde Vám nabízíme prostor pro vyjádření Vašeho názoru vztahujícího se k některé z našich služeb, popř. jiné podněty a připomínky k naší činnosti. Hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz, dotazy položené zde nebudou odbornými poradci zodpovězeny.

Chcete-li se spojit s jinými čtenáři, vyhledejte diskusi v tématu, které Vás zajímá.

Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na jsme@iporadna.cz.

Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat své vzkazy.

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: osmset dvacet tři
číslicemi:
 


16. 06. 2009 08:42: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobrý den Petře,
Váš dotaz byl zodpovězen pod prezdivkou Pavel 12. 5., odkaz a text odpovědi je:

www.iporadna.cz/prace/vsechnyodpovedi.php?question[questid]=17356

Možná se někde stala technická chyba a odpoveď Vám neprišla na email.

S pozdravem, Andrea Rakusanova
11. 06. 2009 20:26: Petr (3000@centrum.cz)
Dne 12.5.09 jsem zadával dotaz pod č. 17356, do dnešního dne jsem nedostal odpověď. Může se stát, že na některé dotazy vůbec nereagujete, příp. mám svůj dotaz poslat znovu?
29. 05. 2009 09:29: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobry den Sersii,
reaguji na Vas prispevek z 27. 5. v navstevni knize. Tato sekce slouzi k volné diskuzi navstevniku a k prispevkum tykajicich se kvality služby. Pokud byste chtela znat radu odbornika, muzete zadat svuj dotaz v sekci "zadat dotaz". Krome emailu a prezdivky je nutne uvest take region z nehoz pochazite, abych Vas dotaz pripadne mohla poslat odbornikovi z Vaseho kraje nebo aby Vam redaktor poradil na koho se muzete v okoli obratit. Email i region bezny navstevnik nevidi. Nebo mi napiste odkud jste a ja dotaz vlozim za Vas.

Dekuji za pochopeni.
S pozdravem, Andrea Rakusanova, operatorka
28. 04. 2009 12:47: edulinecka ()
Dobrý den,

prosím, všechny, kteří byli podvedeni firmou Coma s.r.o,http://www.unet.cz/ aby se mi ozvali na mail:edulinecka@seznam.cz. Jedná se o podvodný inzerát nabízený již loni jménem jednatele společnosti, který se stal obětí podvodu.

Pachatel si bere na údajné zájemce o práci půjčky v hodnotě několika tisíc korun. Prosím, ozvěte se, vše je v šetření a jedná se o hromadnou žalobu na daného pachatele.
E-mail: edulinecka@seznam.cz
27. 04. 2009 13:05: mašíno (stroc@seznam.cz)
Dobrý den.
CHci Vám vyjádřit dík.Máte skvělé stránky,které nám moc pomáhají,alespoň mi ano. přeji mnoho úspěchů a skvělých dnů.Váš pravidelný,imobilní čtenář SF
27. 03. 2009 13:12: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobrý den Romano,
Váš dotaz byl zodpovězený včera a jeho odkaz je:
www.iporadna.cz/psycho/dotaz.php?question[questid]=17080

S pozdravem, Andrea Rakušanová
24. 03. 2009 14:05: Romana ()
Dobrý den, nebylo prosím zapomenuto na můj dotaz č. 17080 z pátku? Přibývají tu odpovědi na různé novější dotazy, tak se pro jistotu ptám. Díky.
18. 01. 2009 21:13: anonym ()
POZOR NA INZERÁTY OD FIRMY MANDRE.CZ V DOTAZNÍKU CHTĚJ VELMI OSOBNÍ DATA A KOPII OBČANSKÉHO PRŮKAZU - dle zákona nemůže zaměstnavatel chtít po zaměstnanci kopii žádného dokladu totožnosti ( občanského průkazu,řidičského průkazu...) !!!
24. 06. 2008 09:23: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobrý den Aloisi,
děkujeme za Váš příspěvek ve kterém píšete o tom co Vás trápí. Prostor návštěvní knihy slouží k volné diskuzi návštěvníků a k příspěvkům týkajících se kvality služby. Pokud by jste chtěl znát radu odbornika, můžete zadat svůj dotaz v sekci "zadat dotaz" v oblasti "psychologické poradenství". Kromě přezdívky je nutné uvést take region z něhož pocházíte, abych Váš dotaz případně mohla poslat odborníkovi z Vašeho kraje nebo aby Vam redaktor poradil na koho se můžete ve svém okolí obrátit. Email i region běžný návštěvník nevidí. Zadáte-li svoji emailovou adresu, odpověď Vám příjde také do schránky.

S pozdravem a s přáním všeho dobrého,
Andrea Rakušanová
18. 06. 2008 11:29: Alois ()
Zdravím,
mám poněkud zajímavý problém. Vypozoroval jsem, že se mi v době stresu (např. ve zkouškovém období) dějí zajímavé věci. Třeba se ráno probudím a nemůžu uvěřit tomu, že je léto. Vůbec si nemůžu vybavit co se dělo včera nebo před týdnem. Poslední si pamatuju Vánoce. Naštěstí to po asi 10minutách odezní, ale já tomu nemůžu uvěřit, že jsem si nemohl vzpomenout. To samé se mi občas stáva v autobuse. Najednou zapomenu kam jedu, co je zrovna za den a tak. Je to celé nějaké podivné. No a aby toho nebylo málo mám sluchové halucinace. Stále mám pocit že za mnou někdo jde, ale když se otočím, nikdo tam není a je najednou ticho. Když chci utéct, utíká to za mnou. Docela mě to děsí. Nejhorší ovšem je, že se nedokážu soustředit na učení. To co se jindy naučím za den, se teď nenaučím pořádně ani za týden. Slova jako by neměla smysl.
Prosím poraďte,co se to děje.
Děkuji. S pozdravem Alois Navrátil 22let

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .