SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři
Vážený tazateli / tazatelko,

rozhodl/a jste se využít službu Odborné sociální poradenství prostřednictvím internetu dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. Služba je určená osobám se zdravotním postižením, seniorům a osobám blízkým. Zadáním dotazu se stáváte klientem služby. Služba je poskytována bezplatně, odpovědi na dotazy zajišťujeme do 7 pracovních dnů. Pro zajištění Vaší anonymity Vám doporučujeme použít místo jména přezdívku. Osobní údaje jako příjmení či adresu budou kvůli ochraně Vašich údajů před zveřejněním smazány. Váš e-mail a kraj nebudou na stránkách zveřejněny. Každý návštěvník tohoto webu může zadat i více dotazů do různých oblastí. Každý dotaz a jeho odpověď zveřejňujeme trvale, po dobu fungování stránek. Obsah serveru – tedy i Vaše dotazy (a odpovědi na ně) můžeme využít k vlastní propagaci služby / organizace.

Pozor! Nejsme schopni zajistit okamžitou reakci na Váš dotaz. Proto, potřebujete - li akutní pomoc v tíživé životní situaci, obraťte na naši E-LINKU důvěry, kde máte možnost promluvit si o svých potížích prostřednictvím chatu, případně vyhledejte některou z telefonických linek důvěry.

oblast:
přezdívka:
e-mail: (nepovinný údaj)
region:
věk:
pohlaví:
Prohlašuji, že jsem se seznámil/a s výše uvedenými podmínkami pro poskytování služby a s těmito podmínkami souhlasím.
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvanáct
číslicemi:
 

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .